Wieczór kawalerski uznawany jest za symboliczne pożegnanie pana modnego z wolnością. W przeszłości za organizację owych imprez odpowiadali najczęściej najbliżsi przyjaciele pana młodego, aktualnie w zadaniu tym wyręczają nas profesjonalne firmy, które organizują dla nas atrakcje wieczory tematyczne nawiązujące do typowo męskich zainteresowań oraz pasji.

Wieczory w aktywnym stylu

wieczory kawalerskieModa na zakrapiane alkoholem imprezy w klubach nocnych zaczyna powoli odchodzić już do lamusa. Współcześnie coraz więcej osób ceni sobie bowiem zdrowy, sportowy styl życia oraz uczciwą, męską rywalizację, która scala przyjaźnie. Z tego też powodu sporym zainteresowaniem cieszą się aktualnie militarne wieczory kawalerskie, podczas których pan młody ma okazję spędzić czas aktywnie. Punktem obowiązkowym każdego wieczoru kawalerskiego stał się paintball, który umożliwia grę zespołową. Praktycznie każdy mężczyzna interesował się w przeszłości bronią, paintball daje więc możliwość realizacji dziecięcych marzeń w bezpieczny, zaplanowany sposób. Firmy odpowiedzialne za tworzenie wieczorów kawalerskich opracowują dziś bardzo ciekawe, rozbudowane scenariusze, w których przeważa m.in. motyw apokaliptyczny. Uczestnicy gry mogą wówczas wcielić się w konkretne role, przez co sama gra staje się automatycznie znacznie bardziej atrakcyjna.

wieczory kawalerskieWarto przy tym podkreślić, że nad przebiegiem zabawy czuwają wówczas wyszkoleni instruktorzy którzy dysponują profesjonalnym sprzętem najwyższej jakości. Każdy z nich charakteryzuje się również wysoką kulturą osobistą oraz cierpliwością – nie musimy się więc martwić o to, że nigdy wcześniej nie mieliśmy styczności z ową grą – kompetentna kadra z pewnością nauczy nas wszystkiego od podstaw. Większość firm odpowiedzialnych za organizację paintballa dysponują również przystosowanymi do gry arenami obfitującymi w pustostany oraz dowolnie rozmieszczone elementy, za którymi możemy ukrywać się przed strzałami. Warto przy tym podkreślić, że na dużych, rozbudowanych arenach wzbogaconych o labirynty oraz tory przeszkód równocześnie grać może nawet do 200 osób. Na samym końcu należy również wspomnieć o cenie owych atrakcji, która ściśle uzależniona jest od liczby uczestników, czasu gry oraz wybranej przez nas lokalizacji.

Pamiętajmy jednak o tym, że większość firm oferuje atrakcyjne pakiety dedykowane m.in. wieczorom kawalerskim, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy. Niektóre firmy prowadzą ponadto program lojalnościowy – jeśli będziemy polecać daną usługę swoim znajomym możemy w przyszłości otrzymać w prezencie bardzo atrakcyjny rabat.

Kategorie: Hobby